Prečo my?

Zo skúsenosti vieme že neexistuje projekt domu ktorý by bol vhodný pre dvoch stavebníkov.
 
Za posledných desať rokov čo staviame domy na Slovenskú, sme ešte nestavali dva rovnaké domy a preto si myslíme že je nevyhnutné dať si vypracovať idividuálny projekt vašej stavby. Na internete a v katalogoch je kopa projektov domov, ktoré sú zaujímavé, pekné, relatívne lacné  ale bohužiaľ veľakrat nie sú vhodné pre Vás ako konečného uživatľa, svojou veľkosťou, orientáciou, osadenia na pozemok.
 

  Náš partnerský projektant Vám rád vypracuje projekt vašej stavby domu. Kompletný projekt má obsahovať: Stavebnú časť, statický posudok, protipožiarný a energetický posudok, projekt elektroinštalácie, zdravotechniky, kúrenia a v prípade pasívneho domu aj projekt vzduchotecniky s rekuperáciou tepla, tiež projekt elektrickej prípojky, kanalizácie(žumpy), vodovodu, prípadne plynu.

 
Spolu s naším finančným poradcom zabezpečíme optimálne financovanie Vašej stavby.
 

Našou prednosťou je rýchlosť stavby, správnou kordináciou prác, dodávky stavebného materiálu, zabezpečujeme že staviame bez zbytočných prestojov. Teda úspora času znamená v konečnom dôsledku, uspora peňazí pre investora.

 
Presadzujeme realizáciu základovej dosky osadenej na penovom skle alebo na XPS- styrodure, bez tepelných mostov.
 
Murované domy relizujeme spôsobom tenká stena masívne zateplenie, bez tepelných mostov.
 
Drevostavby len zo sušeného smrekového reziva C20, C24 + odporúčame fúkanú celulózu alebo izolácie z dreveného vlákna, zn. Steico
 
Montáž okien relizujeme už len na IN- OUT pásky, najlepšie na stenu predsadene do izolácie.
 
Komíny už len vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy bez zadného odvetrania.
 

Kontakt

JM carpentry s.r.o.

Jaroslav Mizík
Beloveža 147, 086 14 Hažlin, Okres Bardejov

+421 908 658 910
facebook: Tesarstvo JM