Splníme sny o vašom bývani rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu. 

 

        Realizujeme ultra- nízkoenergetické a pasívne drevostavby PRESTIGE z ekologických prírodných materiálov, difúzne do exteriéru otvorených (dom dýcha) na bázi dreva, drevených a konopnych vlákien tiež celulozy STEICO.

     Vo verzii EKONOMIK použitím klasických a tradičných materiálov na bázi minerálnej vaty a polistyrénu, kde je systém navrhnutý tak aby nedošlo v konštrukcii drevostavby k hnilobe ani pliesniam. 

    Nuž a pokiaľ  nechcete drevostavbu postavíme Vám MUROVANÝ DOM.

 

 

Naše drevodomy: len kvalitné smrekové, sušené rezivo C24 a rezivo KVH - C24, nosníky Steico Joist alebo Swisskrono I-Beam

Montovaný dom, nie je nič iné ako obytné podkrovie len s tým rozdielom že je to premysená tesárska konštrukcia v ktorej je umiestnená izolácia a na povrchu opláštenie rôzneho druhu. Dokážeme podstatne znížiť náklady na výstavbu keď že ponúkame výrazne zľavy z cenníkových cien stavebných materiálov, a máme vysokú produktivitu práce. Drevená konštrukcia domu sa tvorí priamo na stavbe, alebo v suchom prostredí haly kde sa vyrábajú prefabrikované panely, je len na zákazníkovi ktorý systém si vyberie.

 

 

Novinky

Projekt Vášho domu.

03.07.2011 20:59
Pomôžeme vám s návrhom vášho vysnívaného domu, partnerský projektant vám navrhne individuálny projekt akejkoľvek Vašej stavby za skvelé ceny.  
Celý článok

Rekuperátory vzduchu - riadená ventilácia s minimálnymi stratami.

10.05.2010 18:02
  Rekuperačné jednotky sú zariadenia na spätné získavanie tepelnej energie z odvádzaného (prípadne odpadového) vzduchu. Sú to kompaktné vzduchotechnické zariadenia, ktoré prostredníctvom statického rekuperátora – výmenníka (vzduch – vzduch) zachytávajú tepelnú energiu z odvetrávaného...
Celý článok